Türkiye’de En Çok Ev Arkadaşı Aranan 5 Şehir

by

Ev arkadaşı kavramı ülkemiz genelinde hemen herkes tarafından bilinmekle birlikte oldukça yoğun bir şekilde de tercih edilmektedir. Ev arkadaşının avantajları saymakla bitmez. Hem maddi hem de manevi dayanışma ile güzel ülkemin güzel gençleri bir araya gelerek birbirlerine yaşam ortamı hazırlama çabasına girmekteler. Ev arkadaşı arayışında olan kimseler genellikle öğrenciler olmakla birlikte günümüz modern insanı ihtiyaçları olması nedeniyle yeni işe başlayanlar da bu kervana dâhil olmuş durumdalar. Sizlere öğrenci ve genç çalışan nüfusu baz alarak hazırladığımız bu listede ülkemizde ev arkadaşı arayan 5 büyük şehri listeledik. Bazılarında herhangi bir evin kapısını çaldığınızda sizlere buyurun öğrenci evi burası boş yer var demeleri kesinlik ifade ediyor. Haydi başlayalım!

1) Eskişehir Öğrenci Cenneti

Öğrenci evlerine yönelik arayışlarınızın garanti olarak karşılık bulacağı bu kentte sizleri bekleyen birçok olanak arasında herhangi birini seçerek ev ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Bunun yanında yine iş sektörüne yeni atılmış kişilerin de kendi ortamlarında olmasa dahi yüksek sınıf öğrenci ortamlarında ev bulabilme imkânlarına sahip olduklarını belirtelim.

2) Konya Ev Arkadaşı Arıyor!

Pek bilinmemesiyle birlikte Konya şehri ülkemiz genelinde en çok ev arkadaşı aranan illerimizdendir. Öğrenci için biraz pahalı segment olduğu için maddi paylaşıma ihtiyaç duyan öğrenciler ve yeni iş sektörü temsilcileri ev arkadaşları arıyorlar. Bu şehirde güvenilir bir ev arkadaşıyla oldukça kaliteli vakit geçirebilir, birikim yapma hedefinize fazlasıyla ulaşabilirsiniz.

3) İzmir’de Ev Arkadaşı Cenneti

İzmir kentinde yaşayan öğrenciler ve genellikle çalışanlar maddi olarak rahatlama evresine girebilmek ve bu uğurda daha fazla gezebilmek veya birikim yapabilmek için ev arkadaşı arıyorlar. Yaşamın merkezinde pahalı olduğu İzmir kentinde barınmak için iyi bir ev arkadaşı tercihinizi kullanabilirsiniz.

4) İstanbul Sektör Temsilcilerini Bekliyor!

İster doktor olun ister savcı. Eğer İstanbul şehrinin cilveli ve pahalı tarafından uzaklaşıp birikim yapmak için uygun koşullar arıyorsanız siz de ev arkadaşlarına mahkûmsunuz. İstanbul bu konuda size fazlasıyla cevap verecek.

5) Ankara Sessiz Bir Ev Arkadaşının Şehri

Politik bir şehir olmasıyla bilinen Ankara su ve kiraların pahalı olması nedeniyle öğrencilerin birlikte yaşamalarını sağlıyor. Bunun yanında yine çalışanlar da bu tarz girişimleri desteklemekte.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Bırak

Your email address will not be published.