İstanbul’da Ayın Etkinlikleri

by

Ah İstanbul ah şu bizlere neler söylettin bugüne kadar. Yoğun trafiğin, hiç bitmek bilmeyen gürültün ve daha nice problemlerin bizleri senden vazgeçiriyor. Kış günlerindeki kirli havan ve yorucu tempon bizleri senden soğuttu. Bizleri kışın sadece İstiklal simitçileri ile tatmin ettin ya 2017 yaz döneminde senden öcümüzü alıyoruz. Daha önce hiç eğlenmediğimiz kadar iyi bir şekilde eğlenip senden öcümüzü alıyoruz. Şimdi siz değerli okurlarımıza 2017’nin yaz ayında İstanbul şehrinde gidebileceğiniz eşsiz etkinlikleri sunuyoruz. Bu etkinliklere gitmezseniz büyük bir hata yaparsınız. Başından ortasından ve sonundan sunacağımız üç adet etkinlikle eşsiz bir gün geçirebilirsiniz. Tabi bu etkinliklere bağlı diğer etkinliklerin tarih ve detaylarını etkinlikler esnasında öğrenebilirsiniz.

1-2 Temmuz Ride2Day Festivali!

Ülkede ilk kez gerçekleşecek olan bu festival size motosiklete dair hemen her şeyi sunacak. Yine bu festivalde bisiklet sporcularının da buluşacaklarını belirtelim. Şile tarafında 350 dönümlük bir festival alanında gerçekleşecek olan bu buluşmada birçok ünlü motosiklet ve bisiklet markası satış ve tamirhane standartları açacak. Bunun yanında çok şık dinlenme alanlarında sporcuların sohbet etmelerine imkân sağlanacak. Yüksek Sadakat, Can Gox, Özge Öztimur, Pamela gibi gruplar sahne alıp sizlere eşsiz dakikalar yaşatacak. Organizasyon detayları için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

15 Temmuz Deniz Ve Caz Buluşması!

Akşam üstü İstanbul boğazı ne de güzel oluyor öyle değil mi? Kusursuz bir manzaranın tuzlu deniz kokularıyla olan eşsiz dansının esrarengiz yansıması olan bu görsel şölen 15 Temmuz gününde sizleri caz ile buluşmaya davet ediyor. Boğazı turlarken arkada eşsiz bir caz orkestrası olsun iter misiniz? Bu etkinlik tam da bu amaç için ülke genelinden gelen tüm caz severleri bir araya getiriyor. Kalıcı ve efsane bir caz deneyimi için hemen bu etkinliğe rezervasyon yaptırın!

22-23 Temmuz Facebook Marketing Workshop!

Facebook günümüzde hemen herkesin kullandığı oldukça değerli bir soysal medya ağı. Bu sosyal medya ağı üzerinde ticari girişimlerde bulunmak istiyor olabilirsiniz. Sizlere tam olarak 2 gün süren uygulamaları reklamcılık ve finansal destek eğitimleriyle Facebook üzerinden daha hızlı ticaret yapmanızı öğretecek olan bu etkinlik Zafer Kavaklı sunumunda gerçekleşecek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Bırak

Your email address will not be published.