Temmuz Ayının Popüler Filmleri/2017

by

Bu yazımızda sizlere oldukça geniş bir platform olan film konusunda Temmuz ayının bazı açıklarını sunuyoruz. 2017 yaz sezonunun tam ortası olarak nitelenen bu ayda vizyona girecek filmler beklenenin oldukça üstünde performans göstererek tüm izleyicileri beyaz perdeye hayran bırakacağa benziyor. Bu filmler arasında zevkinize uygun olanları tercih ederek eşsiz bir sinema dolu ay geçirebilirsiniz. Hayatınızın en çok film dolu temmuz ayı için bu filmleri öneriyoruz. Genel olarak yaz renklerine uygun ilerleyen film şeridinde bizleri heyecanlı yaz filmleri bekliyor. Bu filmlere hayran kalacaksınız. Hemen zaman kaybetmeden ve siz değerli okurumuzu sıkmadan bu filmlerin kısa anlatımlarına bakalım. Bu 3 temel film temmuz ayını fena sallayacak!

Örümcek Adam- Eve Dönüş

Jon Watts yönetiminde olup bizleri 2 saat 10 dakikalık bir serüvenle baş başa bırakan bu film temel olarak yaz aylarının en heyecanlı filmlerinden biri olacağa benziyor. Böylesi bir filmde oldukça heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. Tom Holland, Micheal Keaton ve Robert Dovney oyuncularını bünyesinde bulunduran bu eğlence dolu film sizleri 7 temmuz 2017 tarihinde tüm sinema salonlarında karşılayacak.

Bakıcı

Jonaten Baker yönetiminde olan bu film sizleri oldukça iyi bir gerilim serüvenine sürükleyecek. Bu yazın gerilim denildiğinde en iyi performansı hak eden filmi diyebileceğimiz bu fil ile Katie ile eşsiz bir maceraya dâhil olacaksınız. 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle vizyona giren bu film sizlere 1 saat 45 dakikalık eşsiz bir heyecan zinciri sunuyor. Nicolas Cage, Faye Dunaway ve Nicky Whelan ile eşsiz bir kaliteye sahip bu filmde aklınızın almadığı bir heyecana giriş yapacaksınız. Koltuğunuza iyi tutunun!

Thor 3: Ragnarok

Taka Waititi ile 27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren bu film sizlere temmuz ayının ender filmlerinden birini sunuyor. Bu filmde 3. Kez seyirci karşısına çıkan Thor karakterinin çıkış yolu arama macerasını en yüksek adrenalin ve heyecan standartlarında izleyeceğiz. Chris Hemsworth, Tom Hidlesston ve Cate Bianchett ile sürükleneceğiniz bu eşsiz heyecana ortak olun ve görebileceğiniz en iyi fantastik-macera film deneyimini bu filmde yaşayın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Bırak

Your email address will not be published.