Haziran Ayının Popüler Filmleri/2017

by

Kişiler günün yorgunluğunu atmak için film izlemek isterler. Film izlemeye karar veren kimseler ise film seçimi konusunda çoğu zaman bir karara varamazlar. Bu ayın en çok izlenen filmleri film severler için iyi bir rehber olacaktır. Bu yüzden en çok izlenen filmleri film severler için bir araya toplamış bulunmaktayız. İşte izleyebileceğiniz en popüler filmler;

666 Cin Musallatı

Yönetmen koltuğunda, Fuat Yılmaz otururken, başrol oyuncuları ise; Ekrem İspir ve Elif Yaz’dır. Baş Belası komedi severler için iyi bir tercih olacaktır. Filmin yönetmenliğini, Tolga Baş üstlenirken başrol oyuncuları ise: Çetin Atalay ve Selen Seyven’dir.

Çam Yarması

Türk komedi filmi olan Çam Yarması’nın yönetmeni Sefa Özçelik’tir. Oyuncular ise; Tevfik İnceoğlu ve Ferdi Kurtuldu’dur. Filmin konusu da oldukça ilginçtir. Yetimhaneden alınan üç çocuğun büyüyünce babalarına yük olmamak için çalışmak zorunda kalmaları ve bir türlü yaptıkları işte tutunamamalarını konu alıyor.

Kolonya Cumhuriyeti

Konusu ile ilginç olan film seyirci tarafından oldukça beğenilmiş ve en çok izlenen kategori arasında yerini almıştır. Amerikan gemisini yanlışlıkla batıran belden dönüşme bir ülkenin savunma yapmak için yaptığı stratejiler konu alınmaktadır. Filmde BKM oyuncuları yer almaktadır. Farklı bir senaryo izlemek isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca film uzaydan gelen birinin insanlar ile kaynaşmasını da konu alıyor. Komedi kategorisinde yer alan film sizi kahkahalara boğacaktır.

En Çok Yorum Alan Filmler

Film izlemeyi sevenlerin dikkat ettikleri en önemli detay filme yapılan yorumlardır. Bu yorumlar sayesinde filme başlamadan önce film hakkında genel bilgiler edinilir. En çok yorum alan film listemizde ise; serinin ilk filminden itibaren hız tutkunlarının severek izlediği film Hızlı Ve Öfkeli serisidir. Son serisi nisan ayında vizyona girmiştir. Hız ve aksiyon düşkünleri Hızlı Ve Öfkeli 8’i izleyebilirler.  Yine bir seri filmi olan fantastik film kategorisinde yer alan Karayip Korsanları’nın son filmi olan Karayip Korsanları Salazarın İntikamı’nı izlemeleri gerekir. Bunun yanında Karanlık Görev, Katre, Özgürlüğün Sesi Bilal filmlerini de değerlendirebilirler.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Bırak

Your email address will not be published.