2017 Saç Rengi Trendleri

by

Saç renkleri en çok ilgi çeken konulardan biridir. Özellikle kadınlar saç renkleriyle oynamayı ve değişiklik yapmayı çok sever. Hep birbirine saç rengini sorar. Hatta bu uğursa saçını yakanlar bile vardır 🙂 2017 yılında trend olan ve olacak saç renklerini sizler için derledik. Bu renklerden birçoğunu sokaklarda görmeye başladık bile! Bakalım sizin favori renginiz hangisi.

1) Gri Saçlar

Eskiden gri saçlar yaşlılık belirtisi olarak görülür, gizlenmeye çalışılır ve hemen boyanırdı. Bu yıl ise özellikle gençler arasında gri saçları yaygın olarak görmek mümkün. Gerçekten insana çok değişik bir hava katan bu rengi denemek cesaret istiyor.

2) Gotik Kahve Rengi

Siyaha yakın bu kahve tonu koyu renk saç sevenler için güzel bir alternatif olabilir. Koyu renk saçların genç gösterdiğini de varsayarsak özellikle orta yaşlılar arasında oldukça popüler. Koyu kahve saçlara röfle ve balyaj da yaptırıp daha hareketli ve yumuşak bir hava da katabilirsiniz.

3) Pembe-Altın-Çikolata

Özellikle koyu kahverengi alt tonlu saçlara uygulanan bu saç renginde pembe ve altın sarısı balyaj saç renkleri ön plana çıkıyor. Bu renkteki balyajlar saçlarınızı daha parlak, canlı ve sağlıklı gösteriyor. Özellikle koyu renkli saçlara sahip olanlar bu renkleri deneyebilirler.

4) Kızıl-Bakır

Kadınlar arasında oldukça popular olan kızıl-bakır rengi gerçekten çok güzel duruyor. Bu yıl da trend olarak kendisini gösteriyor.

5) Buz Beyazı Rengi

Oldukça popüler olan platin saç renginin en alt tonlarından biridir. Eğer cildiniz pembe alt tonlu ise daha çok yakışacaktır. Hemen hemen her saç modeline uyacak bu renk oldukça havalı görünüyor.

6) Dip Boyası Gelmiş Sarı Saçlar

Saçlarınız sarıysa dip boyam geliyor diye üzülmeyin. Bu yıl dip boyası gelmiş gibi görünen saçlar oldukça moda. İlkbahar-yaz defilelerinde kendini gösteren bu rengi etrafımızda da görmeye başladık.

7) Gri Sarı

Modern görünen saçlarını seviyorsanız bu renk tam size göre! Bu rengi elde etmek için sarının en alt tonu ve gri renk karışımı balyaj uygulanıyor. Sonuç ise mükemmel!

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Yorum Bırak

Your email address will not be published.